Судний день настане вже скоро: справу щодо корупційності віце-мера Усанової незабаром розглядатимуть в Полтаві

1 078 0
Судний день настане вже скоро: справу щодо корупційності віце-мера Усанової незабаром розглядатимуть в Полтаві

Згідно з оприлюдненим Апеляційним судом Полтавської області розкладом судових засідань, у понеділок, 12 вересня, о 10-й годині ранку, суддя Оксана Корсун має розпочати розгляд справи про адміністративне правопорушення, де фігурує кременчуцька чиновниця.

Попереднє засідання Апеляційного суду по справі, яке відбувалось 20 липня цього року, закінчилося нічим, оскільки віце-мер Ольга Усанова була відсутня. Як пояснив тоді її адвокат Руслан Ульянов, чиновниця не змогла прибути на суд через міжхребцеву грижу.

Нагадаємо, 20 травня суд першої інстанції в особі судді Автозаводського районного суду Оксани Пальчик визнав Ольгу Усанову винною у вчиненні адміністративного правопорушення за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

На думку судді Пальчик, віце-мер, будучи депутатом міської ради під час сесії міської ради, яка відбувалась в листопаді 2015 року, не мала права голосувати за фактичне призначення себе до складу міськвиконкому.

Слід вказати, що за таким голосуванням самих за себе Полтавський апеляційний суд залишив у силі судові рішення, згідно з якими нинішнього віце-мера Кременчука Руслана Проценка та його дружину, депутата міської ради Зінаїду Проценко визнано винними у вчиненні правопорушень, які пов'язані з корупцією.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация