Хто спалив Інтер. Думки з Твіттера

1 222 1

В Україні – надзвичайна подія. Невідомі, про яких у МВС кажуть, що це колишній бійці Збройних Сил, учора запалили приміщення, де готувалися й звідки випускалися «Подробности» - новини телеканалу, який позиціонує себе як головний у країні.

В усякому випадку таку інформацію поширено МВС і поки що її ніхто не спростував.

Саме приміщення підпалювали зсередини й про це пише журналіст Роман Бочкала.

Уже відомо також, що з вимогою розібратися до Генерального Прокурора Луценка й міністра МВС Авакова звернувся Президент України Петро Порошенко, а до Авакова з такою ж вимогою звернувся й Прем’єр-міністр Гройсман.

Як буде розбиратися з цією справою Луценко, який, за повідомленням читачів Твіттера, перебуває на Кіпрі, – незрозуміло.

За поясненням керівника Нацполіції Хатії Деканоїдзе, всіх, кого було затримано, – відпустили, хоча й складено адміністративні протоколи.

Інше, про що повідомили в поліції, – вже редакція «Інтера» не віддавала правоохоронцям відео зі своїх камер, тому його відбирали примусово.

Про що слід додати – ситуація з «Інтером» цікава й нині протестувальники вже організували спеціальні пікети й притягли під офіс телеканалу шини.

Щодо коментарів ситуації, то у соціальних мережах співчувають людям, але не співчувають самому телеканалу.

Щодо українських коментарів, то найбільш поширені з них за змістом – два наступних.

 Єврокраїна@euroukraine 54 мин.54 минуты назад

"Вся та гидота навколо "Інтера" має два пояснення: 1. Вигідно ОпоБлоку. 2. Вигідно Народному Фронту (Аваков+Княжицький)".

Taras Berezovets Подлинная учетная запись @TarasBerezovets .

"Читаю на Миротворце переписку Столяровой с журналистом Интера Андреем Лащем. Какие в сущности подонки работают на Интере! А Интер работает".

Щодо коментарів іноземних, то тут  мова про незалежність ЗМІ й про неможливість впливу на політику телеканалу таким способом -  підпалами та пожежами.

Коментарі

Так он сгорел ? Все ? Телика не смотрю, там одно лайно!

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация