Малецький нервово спостерігає: його спонсору СБУ проводить обшуки

281 0
Малецький нервово спостерігає: його спонсору СБУ проводить обшуки

Сьогодні стало відомо про те, що Ігорю Коломойському, українському олігарху, СБУ проводить обшуки. Вони пов’язані з масштабними схемами привласнення 40 мільярдів гривень на підприємствах ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта».

Служба безпеки України повідомила, що протиправні механізми були поєднані з ухиленням від сплати податків і легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом. Зараз у рамках кримінальних проваджень документуються десять епізодів злочинів, а саме: виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.

За даними слідства, така злочинна діяльність здійснювалася в інтересах фактичних власників і бенефіціарів компаній.

Поки СБУ проводить низку обшуків у олігарха, за цим спостерігають члени партії, яку він фінансує – «За майбутнє». До цієї партії входить і міський голова Кременчука Віталій Малецький. Цілком можливо, що скоро йому доведеться шукати нового куратора, нову політичну партію, або створювати свою, де вже він буде головним, а ручні депутати-кнопкодави, молоді виходці з Молодіжного Парламенту, йому підкорятимуться й надалі. Якщо стара партія не отримуватиме фінансування, то міська влада «доїтиме» бюджет громади ще більше.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация