Його боротьба: Малецький займається не проблемами міста, а пропагандою

307 0
Його боротьба: Малецький займається не проблемами міста, а пропагандою

Сьогодні голова Кременчуцької райради Дмитро Колотієвський відреагував на підвищену активність Telegram-каналу міського голови Віталія Малецького. Останній після довгої перерви продовжив використовувати месенджер як ресурс пропаганди та маніпуляцій.

На його каналі почали з’являтися матеріали щодо неправомірного підвищення тарифів, які за версією мера з’явилися лише завдяки приходу Полтаватеплоенерго до нашого міста. Але Віталій Малецький не уточнює, що збільшеним рахункам за опалення мешканці Кременчука мають завдячувати саме йому.

 

«Дуже прикро, що у нас, у Кременчуцьому районі, один із очільників ОТГ продовжує незрозумілу діяльність, - всі знають про кого я кажу. […] Я вже до нього звертався певний час тому. Була надія, що ці ганебні дії будуть припинені», - зазначив Дмитро Колотієвський.

 

Голова районної ради зазначає, що великі проблеми є лише в одній, найпотужнішій громаді району – у Кременчуцькій ОТГ. Він навів перелік цих проблем:

- дитячі садочки залишаються без тепломодернізації, хоча кошти на це були виділені іноземними партнерами ще давно;

- у садочках та школах немає укриттів, тому діти не можуть навчатися, а батьки не можуть працювати, знаючи, що малеча під наглядом учителів та вихователів;

- лише у Кременчуці приймальне відділення однієї з лікарень до кінця не відремонтоване за президентською програмою;

- найголовніше – опалення: Віталій Малецький наказав вдвічі підняти для Полтаватеплоенерго вартість транспортування теплоенергії, через що й відбулося зростання тарифу. Громадяни та представники бізнесу не можуть сплачувати збільшені рахунки за опалення.

 

«Об’їхавши весь район нещодавно, ми побачили, хто працює, а хто не працює. Треба працювати, а не Telegram-канали фінансувати», - резюмував Дмитро Колотієвський.

 

Читайте також:

Театр одного актора: Малецький штучно підвищив тариф на тепло та звинувачує обласне підприємство

Депутат задоволений, виборці – ні: оцінка роботи Віталія Малецького та його команди під час війни

Безкінечні звинувачення та нульовий результат роботи: як у Кременчуці вирішують питання про платіжки на тепло

Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация