Всі громади району допомагають ЗСУ та ВПО, а Кременчук витрачає гроші на розбудову парку та ремонт музею

138 0
Всі громади району допомагають ЗСУ та ВПО, а Кременчук витрачає гроші на розбудову парку та ремонт музею

Сьогодні, 18 січня, під час брифінгу начальник Кременчуцької РВА Олег Лєднік розповів про те, що громади Кременчуцького району давно відмовилися від довоєнних планів розбудови інфраструктури. Гроші, які надійшли з Держбюджету на благоустрій громад, спрямували на покращення обороноздатності та допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам.

Глобине планувало відремонтувати міський парк, проте тепер займається реконструкцією гуртожитку для ВПО. Семенівка хотіла переобладнати будинок культури у сучасний кінотеатр, але вирішила, що під час війни буде доречно придбати сучасний рентгенапарат.

Градизьк збирався відремонтувати школу та придбати комунальну техніку, Оболонь направляв кошти на ремонт соцоб’єктів. Проте війна внесла свої корективи.

 

«Парк якщо будувати, хто зрозуміє?» - питає Олег Лєднік. І тут же дізнається – за кошти міського бюджету у Кременчуці збираються провести реконструкцію Придніпровського парку.

 

Також нещодавно депутати затвердили виділення коштів на доремонтування Краєзнавчого музею, який ще до війни постійно забирав гроші з бюджету, але результату це не давало.

 

Читайте також: Краєзнавчий музей Кременчука отримає ще декілька мільйонів на ремонт

 

Олег Лєднік зазначив, що є вимоги сьогодення, і місцева влада має адекватно на них реагувати. Зараз чиновники мають зробити життя як місцевих мешканців, так і тим, хто був вимушений покинути свої домівки, максимально зручним. Саме розвиток економіки, а не благоустрій парків, дасть позитивні результати під час війни.

 

«Кошти треба використовувати раціонально», - резюмував Лєднік.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация