«Сафарі» та «Мамаєток свій продай»: нове звернення Мамая і думки людей з приводу ситуації

223 0
«Сафарі» та «Мамаєток свій продай»: нове звернення Мамая і думки людей з приводу ситуації

Міський голова Полтави Олександр Мамай записав друге відеозвернення, в якому звернувся до Державного бюро розслідувань та Генерального прокурора. Мер Полтави акцентував на тиску прокурора області на місцевих суддів, оскільки третього січня він нібито через ЗМІ розповів, що треба робити представникам Феміди.

Мамай подякував громаді за швидку реакцію: за лічені години він отримав тисячі дзвінків, повідомлень та, як він зазначив, «фантастичну» кількість коментарів. Навряд чи в когось із мешканців Полтави є номер Олександра Мамая, щоб телефонувати йому особисто, та й коментарі на його Telegram-каналі писати заборонено. Проте є коментарі під першим зверненням у Facebook, яких станом на п’яте січня – рівно 900. І є реакції: понад 1 100 вподобайок і 272 смайлики, що сміються. Тож чверть цих реакцій – висміювання звернення.

Коментарі також трапляються цікаві:

 

 

Варто віддати Олександру Мамаю належне – він не видаляє коментарі, як Віталій Малецький та його свита заступників, які оточили себе лише хорошими коментарями ботоферми з Молодіжного парламенту.

А ось і коментарі під актуальним зверненням Олександра Мамая:

 

 

Мамай зазначив, що відкрито «сафарі» проти нього, місцевого самоврядування та вибору полтавців. Він попередив, що дійде до Європейського суду з прав людини, проте сам же і зазначає, що справедливо було б розглядати цю справу в межах Полтави.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация