Прем’єр Гройсман приїде у Кременчук на відкриття школи-довгобуду. Читатиме дітям 4 сторінки зауважень

872 0

Спеціальна комісія представників міськвиконкому та будівельних організацій, які разом 8 років поспіль будували у Кременчуці новий комплекс «школа-дитячий садок, що у кварталі №278», нарешті підписали довгоочікуваний акт про завершення будівельних робіт.

Після цього освітянський заклад може відчиняти двері для дітей. Вікопомна подія, а школу будували більше 8 років, у Кременчуці сталася цього четверга.

Втім і тут, як завжди для нашої мерії, не все слава Богу. Зокрема, представники комісії, які хоч і підписали акт про прийняття будівлі в експлуатацію, однак поряд з ним виписали свої зауваження на 4-х аркушах, розповів міським ЗМІ заступник мера міста  з будівництва Дмитро Кравченко.

За його словами, мова в зауваженнях – про шкільний басейн, систему вентиляції, обладнання… Як так вийшло, що зауважень набігло на 4 сторінки, хоча сам  пан Кравченко за посадою мав би контролювати це будівництво зранку й до вечора, чиновник не уточнив.

Як відомо, офіційно школу-дитячий садок заплановано відкрити 1 вересня й на цю подію запрошено Прем’єра-міністра України.

Однак, здається, тут є велике міське недопрацювання. Бо запрошувати потрібно не  Володимира Гройсмана, а Генерального Прокурора Юрія Луценка з фінансистами-перевіряльниками, аби ті дали точну відповідь на запитання: скільки ж саме бюджетних коштів розпиляно й вкрадено на цьому будівництві?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация