У людей – 1700 грн. У нас – 3700. Кременчужани просять мера розібратися з ціною лічильників

1 127 0

Мешканці Кременчука розгортають у місті спеціальну кампанію з теми газу та газових лічильників. Й одразу дві таких петиції з цього приводу оприлюднено на сайті Кременчуцької міськради за адресою https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/118

Тож, відповідно до першого прохання,  мешканці міста хочуть, аби міський голова Віталій Малецький запитав у ПАТ «Кременчукгаз» калькуляцію на встановлення індивідуальних лічильників газу.

Причина такого прохання досить проста.

В Україні, за даними громадської ради Нацкомісії з комунальних послуг,   середня вартість встановлення індивідуального газового лічильника складає 1700 гривень.

У Кременчуці, де робота з обрізання болгаркою двох труб і приварювання двох муфт на газову трубу вважається надто складною, ця послуга коштує 3700 гривень, тобто дорожче ніж удвічі.

Інше, чого прагнуть мешканці міста, аби це питання – аналіз ціноутворення встановлення лічильників - було розглянуто на сесії міськради.

Ще з прохань – узгодити тарифи на цю послугу, яка має бути доступною для всіх мешканців.

Причина – все одно індивідуальний газовий лічильник встановлювати потрібно, але це не має відбуватися за космічними кременчуцькими цінами.

Цікава й інша петиція щодо газових питань. І тут уже меру пропонують встановити мораторій на встановлення загальнобудинкових газових лічильників.

Бо за тим, що відбувається у Кременчуці сьогодні, говориться так: «…міська влада дозволяє газовому монополісту ПАТ «Кременчукгаз» перекидати проблеми цього підприємства на пересічних кременчужан».

Про що слід додати – так це про невтішні прогнози прохання мешканців, які міський голова нашого міста проігнорує. І не потрібно бути провидцем, аби сказати таке.

Перше – дуже актуальна петиція про вартість індивідуальних газових лічильників та їх встановлення вже через штучні перепони, створені у міськвиконкомі за наказом мера міста Малецького, не набере 250 голосів кременчужан. Чому? Бо міський голова Кременчука штучно обмежив підписання петицій мешканцями міста.

А по-друге – у міського голови Кременчука немає особливого бажання вирішувати цю проблему взагалі. Інакше б він уже тричі зв’язався як з власниками ПАТ «Кременчукгаз», які живуть у Херсоні, й чотири рази зателефонував би в Нацкомісію з надання комунальних послуг з газовими питаннями.

На жаль, нічого цього у нашому місті не спостерігається.

Вочевидь, нашому меру, який зайнятий питанням кіосків або купує собі в робочий час вишиванку на Сорочинському ярмарку, бо робота у нього така, – просто ніколи цим зайнятися.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация