Полтава дає право вибору та не приховує вартість ялинки, а кременчуцька мерія і далі гне свою лінію

158 0
Полтава дає право вибору та не приховує вартість ялинки, а кременчуцька мерія і далі гне свою лінію

Telegram-ресурси можуть бути корисними та демократичними, що показує міський голова Полтави Олександр Мамай. Він на власній сторінці сьогодні опублікував опитування з приводу необхідності встановлення ялинки, де кожен полтавець може вирішити для себе – потрібен новорічний атрибут на площі, чи ні.

За 20 хвилин з моменту публікації, опитування зібрало голоси понад 5 000 людей. 69% були проти встановлення ялинки, 31% – за.

 

 

Також Олександр Мамай не став приховувати, скільки коштуватиме монтаж та утримання вічнозеленої красуні – 130 000 грн з міського бюджету Полтави. Мер попередив, що ілюмінації на ялинці не буде, оскільки нікуди не зникла необхідність економити електроенергію.

 

«Для мирного часу це незначна сума. А для воєнного - кожна копійка має значення», - пише він.

 

На жаль, міський голова Кременчука не хоче брати приклад ні з кого, адже вважає, що все робить правильно. На його думку, під час дефіциту електроенергії конче необхідно, щоб ялинка сяяла. Щоб навколо неї було різдвяне містечко, а поруч – ковзанка. І звісно ж, на думку Віталія Малецького, кременчужанам дуже треба, щоб фонтан у центральному сквері світився не гірше ялинки.

Проте популярний серед кременчужан Telegram-канал сьогодні випередив навіть мера Полтави – також створив опитування з приводу ялинки. Станом на 15:35 кількість голосів склала майже 9 000: 70% були проти встановлення ялинки та ковзанки, 30% – за.

 

 

За міського голову відповідають самі кременчужани – громада більшістю виступає проти святкування «як у мирний час», тому що зараз – не мирний час, а війна. Але це нічого не змінює - продовжується монтаж ялинки, початий вчора.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация