Критикуєш мерію – агент кремля? Мер Малецький в істериці відкрито вдався до приниження кременчуцьких журналістів

1 123 0
Критикуєш мерію – агент кремля? Мер Малецький в істериці відкрито вдався до приниження кременчуцьких журналістів

На Facebook-сторінці міського голови Кременчука Віталія Малецького з’явилася публікація-виправдовування з приводу придбання автомобілів виконавчим комітетом міської ради. Це така собі реакція на новину Програми Плюс під назвою «"Великі шишки" виконкому: кременчуцькі чиновники замовляють собі три круті автівки. У бюджеті є зайвих 2 млн грн?»

Мер не побоявся назвати наше видання «кремлівськими інформаційними агентами» та «рашистськими інформщурами». Програма Плюс з початку війни у 2014 році та з початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 відкрито заявляла про свою проукраїнську позицію і не приховувала свою патріотичну налаштованість. Ми навпаки виводимо на чисту воду тих, хто прикидається патріотом та постійно витрачає гроші з бюджету на власні потреби.

Чи патріотка та, хто купує собі квартиру в новобудові з хорошою знижкою та займається переїздом в робочий час? Чи патріот той, хто дає дозвіл на розміщення ковзанки однокласнику свого заступника і відмовляється виконувати вказівки органів державної влади: КРВА та ПОВА?

Реакція Віталія Малецького показує, що його піймали на гарячому. Чиновники нашого міста обожнюють займатися самопіаром, зокрема показувати передачу авто військовим. І зазвичай цьому не передує оголошення на Prozorro про закупівлю цих самих авто. Цього разу виконком тихенько зробив публікацію про закупівлю автомобілів, вказавши точні характеристики авто. Цим самим чиновники значно звужують коло можливих постачальників, щоб придбати товар в конкретного продавця. Така собі допомога конкретному бізнесмену, щоб покласти гроші в ту кишеню, в яку потрібно чиновникам.

І як показала практика по всій Україні, немає нічого секретного в тому, щоб анонсувати купівлю авто військовим. По-перше, громада має знати, на що витрачають її гроші. По-друге, якби авто йшли на потреби ЗСУ, головний любитель піару у Кременчуці, Віталій Малецький, не проґавив би можливість зайвий раз показати себе в кращому світлі.

Проте коли запахло смаженим, адже сума не маленька – два мільйони гривень, мер міста вже почав називати журналістів агентами кремля. Думка Віталія Малецького з приводу незалежної журналістики стала відома ще до повномасштабного вторгнення – на сесії він назвав журналістів п'ятою колоною, яка дестабілізує ситуацію в країні.

За словами міського голови, автомобілі доставлять військовим. Зазвичай самі ж військові, не приховуючи належність до конкретних бригад, оголошують збори грошей на авто. Але Віталій Малецький, якщо вже вирішив виправдатися, не вказав навіть бригаду, якій мають піти автомобілі.

Тож радимо міському голові бути більш чесним та відкритим з людьми, і не кидатися на тих, хто критично ставиться до його вчинків. Мешканці міста знають, що мерія далеко не прозора, і VIP-чиновники з захмарними зарплатами показують, що вони в місті головні, а не громада.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация