У чиновників з Кременчука зарплати в декілька разів більші, ніж у керівника Полтавщини

275 0
У чиновників з Кременчука зарплати в декілька разів більші, ніж у керівника Полтавщини

Сьогодні журналісти Кременчука запитали у начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна, який розмір його зарплати. Його відповідь була відкритою – приблизно 35 000 грн – рівно стільки, скільки йому виписав президент України Володимир Зеленський.

Начальники ОВА не отримують премій та доплат, а виплати їм як представникам виконавчої влади часто бувають набагато менші, ніж чиновникам у містах.

Розмір зарплати Луніна сильно різниться з виплатами, які отримують міський голова Віталій Малецький та декілька чиновників Кременчука. Міському голові за вересень нарахували 76 483 грн, що вдвічі більше, ніж Луніну. Але це ще не межа – керуючому справами виконавчого комітету Руслану Шаповалову у вересні нарахували 102 452 грн, а заступниці мера з питань медицини Ользі Усановій – 121 838 грн.

Варто порівняти відкритість державної структури та закритості – місцевої. У ПОВА та КРВА відкрито говорять про свої зарплати, не вимагають запитів, натомість у міській раді вважають, що ця інформація секретна, і на її отримання потрібно чекати ледь не місяць.

 

Читайте також:По 90 тисяч гривень чиновники Кременчука отримують цілком законно, але з моральної точки зору це правильно?


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация