У жовтні мера Полтави Мамая можуть зняти із посади. Мера Кременчука Малецького чекає аналогічна доля?

546 0
У жовтні мера Полтави Мамая можуть зняти із посади. Мера Кременчука Малецького чекає аналогічна доля?

У жовтні мера Полтави Олександра Мамая можуть зняти із посади. На відео, яке оприлюднив телеграм-канал "Фонтанзамільйон Полтава"  розмова голови Полтавської ОВА Дмитра Луніна і командувача ОК «Схід» генерал-майора Олександра Нестеренка.Лунін розповів військовим про проблеми у місті. У місті не ремонтують дороги, сесія не збирається майже рік, слабка фінансова допомога армії, взагалі Мамай колаборант, який перші два місяці спілкувався зі зрадником Кивою. 

Процес запровадження ВА у Полтаві запустять після того, як Мамай заветує рішення депутатів про розпуск виконкому і зняття заступника Євгена Рички. А Мамай заветує це рішення 100%. Цей процес відбудеться протягом 2-3 тижнів.

Також підставою може стати відкриття кримінального провадження на Олександра Мамая за працевлаштування прибиральниць у комунальну організацію.

На голову Полтавської ВА Зеленському запропонують кандидата із Полтави, а не з Харкова. Поки не відомо хто це, Лунін повідомив, що це точно не депутат.

На жаль для містян, але на щастя для нашого міського голови Віталія Малецького, Дмитро Лунін не згадав про Кременчук і про проблеми в нашому місті, які також є і таких багато. Ремонти доріг у нас виконуються із таким же темпом, як і в Полтаві, засідання проводяться у кулуарах без камер, потайки від місцевих ЗМІ, гуманітарка кудись вічно дівається, а ВПО видають корм для котів, що вже казати про тисячні премії, які виписують собі топ-чиновники кременчуцької мерії незрозуміло за що.

Втім, меру Малецькому на обурення мешканців як було байдуже, так і залишається, бо проблеми кременчужан на фоні його капризної ідеї збагатитися, здається, ніщо. Але чи надовго? 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация