Адвокати Мельника заявили відвід суддям Кобеляцького райсуду

1 317 0
Адвокати Мельника заявили відвід суддям Кобеляцького райсуду

Сьогодні, 1 серпня, після тривалої перерви розпочалося слухання кримінальної справи стосовно двох резонансних вбивств у Кременчуці - мера Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка.

Захисники Олександра Мельника, директора приватної телекомпанії "Візит", що вже другий рік перебуває в неволі, незважаючи на відсутність реальних доказів його вини, черговий раз заявили відвід двом професійним суддям Кобеляцького райсуду. Причиною для відводу голови Кобеляцького райсуду Ірини Омельченко та судді цього ж райсуду Тетяни Мороз стали  докази упередженості суддів. Свідченням заангажованості суддів, на думку адвокатів обвинувачених, є те, що ще в квітні цього року на офіційному сайті райсуду з'явилася стаття, яка вже "винесла вирок", назвавши нинішніх обвинувачених у справі "вбивцями". 

Стаття, що з'явилася на офіційному ресурсі Кобеляцького райсуду, розповідала про "мітинг небайдужих громадян міста Кременчука".

Хоча насправді відомо, що чималу кількість тих людей позвозили автобусами з сусіднього міста Горішні Плавні. Також на мітинг організовано автобусом привезли "фіолетових бабусь", які просиділи на лавочках під судом (також спеціально привезених) лише до того моменту, як суддя Ірина Омельченко зачитала рішення про продовження терміну тримання за гратами Олександра Мельника. Бабусі навіть не стали чекати завершення суду того дня... 

Як передає журналіст телекомпанії "Візит", голова Кобеляцького райсуду Ірина Омельченко заявила, що не знала про появу такої замітки. Хоча, як відомо, офіційний сайт райсуду - це не зовсім класичний засіб масової інформації і навряд чи на ньому часто з'являється інформація про осіб, які не мають безпосереднього стосунку до суду. Тим більше, без відома голови райсуду...

Нині в засіданні суду оголошено перерву. Судді пішли до нарадчої кімнати.

Як відомо, захисники Олександра Мельника більше десятка разів робили заяви про відвід судді Ірини Омельченко, щоразу наводячи нові докази її упередженості при розгляді цієї резонансної справи. 

Сам Олександр Мельник неодноразово заявляв, що не має жодного стосунку до замовлення чи вбивства мера і судді, що справу проти нього сфальсифікувала Полтавська обласна прокуратура. Олександр Мельник не раз звертався до Генеральної Прокуратури України з вимогою розслідувати факти фальсифікації справи проти нього. На жаль, поки що інформації про розслідування такої справи немає. Натомість матеріали постійно "відфутболюють" саме до прокуратури Полтавщини, на посадовців якої і скаржиться О.Мельник.

 

Кожен із читачів може сам переконатися, чи доречно взагалі писати такі "статті" на офіційному сайті суду, якщо співробітники районного суду дійсно не є зацікавленими у нав'язуванні певної громадської думки?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация