Якби не "Океани", не бачити б Міському саду світла ще довго?

1 006 0

Хтозна, чи побачили б кременчужани в Міському саду освітлення, якби не приїзд у місто популярного гурту "Океан Ельзи". Бо саме до його приїзду мер доручив комунальним службам відновити освітлення, щоб "люди ноги там у темряві не попереламували". 

Окрім  того, саме у день виступу гурту, 20 вересня, чиновники вирішили урочисто відкрити першу чергу упорядкованої набережної навколо озера (у яке, як відомо, утопили не один мільйон, доки його чистили), а також нарешті відкрити для відпочивальників шлях через місточок на острівець до альтанки.

Як відомо, ідея відновлення історичної пам'ятки "Міський сад" належала ще попередньому міському голові Миколі Глухову. За його часів було замовлено проект реконструкції парку-пам'ятки. Потім активно роботи з розчищення озера, яке вирили ще на честь приїзду в наше місто російської цариці Катерини II, проводилися за мерства Олега Бабаєва. Але влада не порозумілася з підрядниками щодо вартості робіт і вчасно не розрахувалася. Тож після смерті Олега Бабаєва підрядники покинули той об'єкт, і довгий час кременчужани, що відпочивають у парку з маленькими дітьми, змушені були добиратися до озера, щоб подивитися на лебедів, через кучугури землі. І лише цього року упорядкування набережної Міського саду знову продовжилося.

Однак посеред парку-пам'ятки досі стоять руїни колишнього Будинку залізничників. Невідомо, чи не налякають вони столичних артистів?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация