Голова райради Колотієвський, який віддає зарплату на ЗСУ, за пів року заробив менше, ніж деякі заступники Малецького за два місяці

376 0
Голова райради Колотієвський, який віддає зарплату на ЗСУ, за пів року заробив менше, ніж деякі заступники Малецького за два місяці

Сьогодні, 19 серпня, журналісти запитали у голови Кременчуцької районної ради Дмитра Колотієвського, що він думає з приводу того, що за пів року роботи він заробив менше, ніж деякі заступники міського голови Віталія Малецького за два місяці.

Зазначимо, що з відповідей на запити, які надіслало мерії та райраді видання «Кременчуцька газета», стало відомо, що голова райради Колотієвський заробив за шість місяців трохи більше, ніж 200 000 грн. Сьогодні він повідомив, що з початку військової агресії росії, його родина прийняла рішення віддавати зарплати на потреби ЗСУ.

Колотієвський додав, що в райраді відсутній бюджет, тому забезпечення деяких статей витрат забезпечується інколи з кишені голови та працівників апарату райради.

Для порівняння, на початку серпня Програма Плюс писала, що міський голова Віталій Малецький та вісім його заступників (стільки немає в жодній громаді України, - авт.) отримали за місяць 525 799 грн. Найбільше заробила заступниця з питань медицини Ольга Усанова – 119 583 грн, з яких 38 тисяч – це надбавка та премія.

Сама лише Усанова за два місяці заробила більше, ніж голова райради Колотієвський за шість місяців роботи.

Віцемеру Дмитру Кравченку, який в місті відповідає за забудови, за місяць нарахували понад 104 000 грн.

Про те, щоб вони виділяли гроші з зарплат на потреби ЗСУ, не знято жодного сюжету в комунальному телебаченні. Знаючи, як любить міська рада піаритися, можна зробити висновок, що грошей на армію вони просто не жертвують.

 

Читайте також: Гаманці кременчуцьких VIP-чиновників війна ніяк не торкнулася: отримали на всіх понад пів мільйона гривень зарплати, а також час на оздоровлення

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация