Жахлива битва за рибу. Кременчужанин Дробот проти полтавця Головка та новосанжарця Реки

1 201 0

На Полтавщині – жахливі рибні пристрасті й нині серед чиновників в обласній адміністрації – нова війна.

Тема конфлікту – хто посяде крісло начальника Полтавської рибоохорони, яке нині займає кременчужанин Іван Дробот.

Це тема прес-конференції пана Івана для ЗМІ сьогодні, на якій він розповів, що на нього тиснуть з цього приводу аж двоє.

Перший – це губернатор Полтавщини Валерій Головко, а другий – відомий нардеп з Нових Санжар Андрій Река. Зміст їхніх зусиль – обидва хочуть на посаду головного охоронника риби Полтавщини сина нардепа Реки – 39-річного Романа. (Що таке риба – пан Роман точно знає й ми всі знаємо, бо всі рибу куштували. – Авт.)

Однак конфлікт за кабінет між ними серйозний.

З цього приводу губернатор Полтавщини Головко вже написав листа міністру аграрної політику Павленку, а нардеп-батько Андрій Река повідомив міністру, що все погано з рибою на Полтавщині.

У відповідь обом кременчужанин Іван Дробот провів з цієї теми прес-конференцію, на якій заявив, що на нього таким способом тиснуть…

Репортер не береться судити цих трьох чиновників-бізнесменів, які успішно поєднують бізнес з посадами, хто з них правий, а хто ні.

Однак слід розуміти – риби на Полтавщині, й відповідно в магазинах,  після таких змагань за крісло точно більше не буде.

Питання ж тут тільки одне – здається, в таких речах мав би бути конкурс, але навряд чи варто чекати такого від губернатора Полтавщини.

Здається, таких відкритих конкурсів, які мають бути в цих випадках, в області ніколи й не було.

Єдине, що дивує, - ця війна проходить без участі нашого нардепа Шаповалова, і як він її пропустив – оце не зрозуміло.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация