"Я тобі вухо відкушу!", - кременчуцькі "опоблоківці" спостерігачам на виборах у Лохвиці. ФОТО+ВІДЕО

2 990 1
"Я тобі вухо відкушу!", - кременчуцькі "опоблоківці" спостерігачам на виборах у Лохвиці. ФОТО+ВІДЕО

Про це повідомляють представники ОПОРИ на своєму сайті.

15 липня, о 18:00, у сквері Героїв України, що в центрі міста Лохвиця, відбулося традиційне для кандидата від «Опозиційного блоку» Олександра Березянського свято морозива, яке супроводжувалось безкоштовною роздачею морозива, солодкої вати та попкорну. Крім цього, були облаштовані безкоштовні дитячі атракціони – батути, каруселі.

При цьому солодку вату та попкорн роздавали молоді люди в агітаційних жилетках з написом «За мир і розвиток, за Олександра Березянського», а сам кандидат власноруч роздавав морозиво.

Нижче наведено відео, де зафіксовано порушення виборчого законодавства.

 

Білий ведмедик з хусточкою "За Олександра Березянського", який поза законом (частина 4 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України")

 

Згідно з частиною 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям безоплатно товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Усі події спостерігачі ОПОРИ зафільмували, що, зрештою, самим "опоблоківцям" не сподобалося.

 

 

"Спостерігачами ОПОРИ щодо ймовірного порушення виборчого законодавства була викликана поліція. Після складання заяви полісмени почали допит чоловіків в агітаційних жилетах, що безкоштовно роздавали попкорн та солодку вату. Під час взяття пояснення член команди Березянського, який входить до кременчуцького осередку «Опозиційного блоку», Сергій Горбатюк та ще двоє невідомих чоловіків у червоних футболках міцної статури, котрі активно брали участь в акції з роздачі морозива, почали словесно ображати та погрожувати представникам ОПОРИ.

Зокрема, Горбатюк пригрозив відкусити вухо спостерігачу та проткнути ручкою око. Коли спостерігач намагався зафільмувати на відео конфліктну ситуацію, Горбатюк спробував вихопити телефон. При цьому співробітники поліції, що знаходилися поруч, навіть після звернення щодо погроз та перешкоджання діяльності спостерігача ОПОРИ жодним чином не відреагували. 

Представник ОПОРИ склав заяву стосовно нападу та перешкоджанню професійної діяльності офіційного спостерігача. Натомість Горбатюк звинуватив спостерігачів у «чіплянні до людей» та склав відповідну заяву до правоохоронних органів.

Згодом, коли правоохоронці покинули місце подій, спостерігачі мали приватну розмову з Сергієм Горбатюком, який відкрито погрожував, що у разі оприлюднення інформації:

 "Якщо хоча б слово про мене вийде у вас на сайті, то я прийду до вас додому і, будьте готові, що з вами може щось статися. Я й зараз можу просто сказати хлопцю, щоб він вам по бороді надавав, і він це зробить", – цитує Опора Сергія Горбатюка. 

Згідно з частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України, перешкоджання діяльності офіційного спостерігача при виконанні ним своїх повноважень, поєднані із застосуванням насильства, погрозою чи фактичним знищенням або пошкодженням майна, – караються обмеженням чи позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

 

 

 

Коментарі

ВАТА НЕИЗЛЕЧИМА.ТОЛЬКО ДАВИТЬ ИЛИ ВИДАВЛИВАТЬ ИНАЧЕ У НАС УКРАИІНИ НЕ буде.PS. нужна только жесть(легкая)для искоренения вати из полтавской области. Легкая єто от50- до146% ГЕРОЯМ СЛАВА!

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация