Кременчуцько-кримський бізнес на крові. Як мер Кременчука захищає прибутки свого першого зама?

1 108 0

Кременчуцькі правоохоронці, в першу чергу СБУ,  винні в тому, що  у місті – безлад і цим користуються бізнесмени, які організовують відпочинок кременчужан в анексованому Росією Криму.

А ще винні в цій справі – телекомпанії, радіостанції й усі інші, але не міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Це сесія міської ради сьогодні й запит депутата міськради Павленко щодо організації таких відпочинкових турів у відібраному в України Криму, чим займаються сьогодні окремі кременчуцькі представники бізнесу.

«Йде війна, росіяни вбивають захисників України, а реклама проведення такого відпочинку й перевезення в Крим є бізнесом на крові», - зазначила депутат міськради.

Твердження мера Кременчука Малецького у відповідь  з цього приводу – закон порушує не лише його перший заступник, який рекламує такі перевезення, а й радіостанція «Русское радио Украина», - яке інформує про перевезення в Москву.

«Це питання совісті людей, які роблять такий бізнес», - зазначив міський голова Віталій Малецький, який не став уточнювати, що серед таких громадян – його перший заступник.

Пояснення мера міста з цього приводу – депутати передадуть цей запит у СБУ.

Останнє – про те, чому мер Кременчука зв’язав в одне ціле рекламу відпочинку в Криму, чим займається фірма його першого заступника Пелипенка, та місцеву редакцію «Русское радио Украина», що у своїй рекламі інформує про рух автобусів до Москви і яка першому віце-меру не належить.

Відповідь лежить на поверхні.

Перевезення до Москви у нас рекламується досить давно й тут мова про тих, кому потрібно їхати до своїх родичів, які живуть у Росії.

Серед тих, хто їде, – багато таких, хто обирає собі для подальшого життя територію в тій же Росії – Чечні чи Псковській області.

До того ж Москва – не анексована в України територія,  на відміну від Криму.

Перевезення ж кременчужан у Крим на відпочинок і з відпочинку є дещо іншим.

А загалом, і в цій справі з Малецьким можна погодитися,  - бізнес має бути чесним.  От тільки, що таке чесність – повинен, перш за все, розуміти його перший заступник. Цього, на жаль, нині немає.

P.S.

За прийнятий запит до СБУ на сесії міськради проголосували сьогодні 22 депутати. Тобто рішення з цього приводу прийнято й, можливо, місцевому управлінню Служби Безпеки України вдасться зупинити кременчуцько-кримську вакханалію.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация