Зненацька. Штаб мера Кременчука видав вказівки громадянам по голосуванню на виборах

1 122 0
Зненацька. Штаб мера Кременчука видав вказівки громадянам по голосуванню на виборах

Мешканцям міста радять на дострокових виборах мера міста голосувати за міського голову Віталія  Малецького.

На дострокових виборах депутатів міськради – голосувати за партію міськвиконкому «Поруч», яку очолює  невідомий громадянин Микола Гоцький.

Також на позачергових виборах до парламенту, до них кременчужан готують,  слід знову голосувати за нардепа Шаповалова, який за два своїх скликання фактично нічого для міста не зробив і прийняття законів для нормального існування людей не ініціював.

Натоміст  на президентських  виборах команда мера  Кременчука  закликає  підтримати Юлію Тимошенко, яка вже була Прем"єром.

Це маловідома громадська організація з назвою «Соціальний барометр», представники якої забезпечували міському голові Малецькому скандальну рекламну кампанію на останніх виборах, оприлюднила нові настанови мешканцям міста.

Настанови мають вигляд «результатів соціологічного опитування».

Головне ж у цьому опитуванні є те, що  у Кременчуці лідером електоральних симпатій є нардеп Юрій Шаповалов, якому з невідомого розрахунку  приписали підтримку 17 відсотків мешканців.

Ще в лідерах «симпатій» з надуманими 15 відсотками й головним досягненням:  гучними корупційними скандалами в мерії – міський голова  Кременчука Віталій Малецький.

Про що слід додати -  так це про нинішню ситуацію в міській політиці взагалі.

У цій справі мер Кременчука  задніх не пасе й, згідно з всеукраїнським моніторингом,  наближені до міського голови кременчуцькі ЗМІ, зразка сайту «Тудей», лише за останній тиждень оприлюднили 74 публікації з розповідями про життя його персони. Зміст публікацій: Віталій Малецький  безперервно, вдень і вночі, працює на благо міста та його мешканців. Щодо іншого – які ж  результати цієї «каторжної» праці, то про них у мерії не повідомляють…

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация