10 квартир Малецького. Оприлюднено адреси підліткових клубів за місцем проживання, які мер відбирає в дітей. Відео

678 0
10 квартир Малецького. Оприлюднено адреси підліткових клубів за місцем проживання, які мер відбирає в дітей. Відео

У Кременчуці триває скандал навколо стосунків мера Кременчука Малецького та дітей, у яких наш градоначальник відбирає приміщення, де були розташовані підліткові клуби за місцем проживання.

І якщо вже відомо, що пан Малецький відбирає ці клуби не заради економії бюджетних коштів (які там кошти в масштабах міста?), але мова йде про трикімнатні б/у квартири, які можна роздати, продати, то нині мова про нові обставини.

Це депутатка Кременчуцької міськради Лариса Гориславець склала карту, на якій можна побачити, де саме знаходяться приміщення клубів (звичайні квартири) і в яких районах міста?

«Дорогі мої виборці! А давайте уявимо, що в Кременчуці реально працює правило про “місто без околиць”.

От, наприклад, є система ОДЮКів. 28 клубів за місцем проживання. Тааак. Давайте подивимося, які в нас райони віддалені й альтернативи для дітей немає. Де ті клуби ні в якому разі скорочувати не можна (а вирішено скоротити 10 із 28).

Дякую Олеся Мусієнко за те, що зробила нам карту, щоб батьки отих “околиць” переконалися, що їхні вимоги зберегти ОДЮКи - обгрунтовані. Юлия Артемьева Виктор Правда

Звісно, хочеться іще переконати й моїх колег-депутатів, щоб стали на захист клубів, та міського голову Віталія Малецького, аби рішення про скорочення було переглянуто», - таке пояснення до факту скорочення удвічі клубів за місцем проживання.

«Отже, увага на карту. Зеленим позначено ОДЮКи, які є і залишаються. А фіолетовим - ті, що вже отримали вирок. Також оранжевим кольором позначені інші заклади позашкільної освіти (тобто якщо немає клубу за місцем проживання, куди іще можна піти?)» - зазначає депутатка й тепер за її картою можна зробити висновок.

Мер Малецький особливо по дітях (тобто по підліткових клубах за місцем проживання) й не бив. Й причина тут одна – там бити особливо вже немає по чому. До того ж, а ми не знаємо, кому буде передано ці приміщення, – бажаючих жити в трикімнатних квартирах у тій же старій частині Молодіжного, де розташовувався підлітковий клуб за місцем проживання з назвою «Фортуна», - не так і багато.

Натомість у центральній частині міста і в Нагірній таких клубів, намічених на ліквідацію, – одразу шість і можна зрозуміти, який буде конкурс серед тих, кому після ремонту буде виділено практично нові квартири.

Карта клубів за місцем проживання, які мер прирік на знищення, - тут: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1MV5bhUqkaSbnz4lNgQpWrMtl5RcLIwvq&ll=49.07938738918218%2C33.464886021291775&z=12&fbclid=IwAR0zCRMFcAt_ARoVqGdoZaLxBs-qWi41flk729JIicPLjYTdcqrSydox-KI

Останнє – це саме відео, яке додається. На ньому – як припиняє своє існування один із підліткових клубів на Молодіжному, просп. Лесі Українки, буд. №7.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация