Ремонт - це назавжди? Батьки вимагають відкрити дитячий садок на вулиці Халаменюка, інші - скаржаться на ремонт в нагірній частині міста

444 0
Ремонт - це назавжди? Батьки вимагають відкрити дитячий садок на вулиці Халаменюка, інші - скаржаться на ремонт в нагірній частині міста

Чергове зібрання батьків, невдоволених тривалими ремонтами в дитячих садочках Кременчука, відбулося сьогодні, 17 січня, біля ЗДО №5. 

Батьки, які прийшли не самі, а разом зі своїми дітьми, висловили обурення тим, що побачили - садок не готовий приймати дітей. Обурення своє вони хотіли вкотре висловити міському голові Віталію Малецькому, який пообіцяв, що садочок у такому стані, який є, відкриється завтра, 18 січня. 

Саме ж зібрання мер проігнорував, напевно, соромлячись уже дивитися в очі кременчужанам, яким по суті вже третій місяць нікуди подіти своїх малюків. Якщо так буде продовжуватися, то батьки заявили, що водитимуть своїх дітей під кабінет Малецького, але, звісно, їх навряд чи пустять усередину мерії (через коронавірусні обмеження).  

Прогуляли ж свій робочий день і самі будівельники, яких також ніхто в садочку не побачив. Зустріч проігнорував і сам представник підрядника - фірми "Арт-Проже". Тож єдине рішення, до якого прийшли батьки, це зустрітися завтра, о 9-ій годині ранку, біля мерії та чекати на чергову обіцянку відповідь міського голови, який, сподіваються, до них вийде. 

Водночас "Програма Плюс", як і інші видання, час від часу отримує фото з так званих "будівельних робіт" у інших садочках нашого міста. Ось (див. фотоматеріали) так проходять чи проходили роботи в ЗДО №62, що розташований у нагірній частині нашого міста. Востаннє будівельників бачили тут влітку.

Єдине, що цей дитячий садок відкрився, навіть з такими "недоробками", і приймає діток (декілька груп). Також відомо, що в групах холоднувато, тому що не зроблені відкоси на вікнах. На другому поверсі ремонт будівельники так і не встигли провести. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация