Мер Кременчука Малецький засвітив вчора на пожежі свій незадекларований позашляховик. Дорогий. Доповнено

2 242 0
Мер Кременчука Малецький засвітив вчора на пожежі свій незадекларований позашляховик. Дорогий. Доповнено

Міський голова Кременчука Віталій Малецький має у власності своєї родини незадекларований автомобіль, який відсутній у його декларації про прибутки.

На цьому авто наш градоначальник приїжджає зі свого палацу, що в приміських Кривушах, на надзвичайні міські події.

Й це пожежа вчора вночі на заправці «Мотто», що біля Лукаса, де водій мікроавтобуса в’їхав у газову колонку та газову цистерну під час втечі від поліції, яка його переслідувала по вулиці Залізничній.

Пояснення міського голови журналістам, які запитали про авто градоначальника, – це машина його дружини, яке він взяв, аби доїхати на місце надзвичайної події.

Й зрозуміло, що в «Програми плюс» немає жодних підстав не довіряти міському голові: «Хюндай туксон» - це авто його дружини, яке придбано родиною ще 2 червня 2021 року, й це друга реєстрація (саме авто виготовлено у 2019 році).

Але є питання – чому цієї автівки немає в декларації мера й кого він намагається ввести в оману?

«Програма плюс» закликає міського голову Кременчука Малецького внести зміни в декларацію про покращення фінансового стану і заодно самому сплатити штраф за невчасне подання відомостей, що є корупційним порушенням.

До речі, новий позашляховик мера Малецького коштує приблизно 25 тисяч доларів США, або 700 тисяч гривень.

Доповнено:  Останнє – це про наші закони і зміни. Тож із того, що нині є, насправді мер Кременчука Малецький, дружина якого влітку придбала авто, не був зобов’язаний повідомляти про нову закупівлю НАЗК і своїх виборців. І це вже - питання про прозорість життя нашого очільника або, навпаки, про його темні сторони. 

«Проте відображення відповідного майна або доходу члена сім’ї в щорічній декларації є обов’язковим», - така вимога закону. Тож чекаємо інформацію про авто родини нашого мера вже в декларації за 2021 рік. 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация