За словами Малецького, новому директору КП «Теплоенерго» варто зайнятися самоосвітою. У комунальників кадрові зміни

220 0
За словами Малецького, новому директору КП «Теплоенерго» варто зайнятися самоосвітою. У комунальників кадрові зміни

Старий директор відправився в Київ.

Сьогодні, 14 січня, в Кременчуці під час засідання виконкому розкрили таємницю – хто очолить КП «Теплоенерго», яке нещодавно втратило керівника.

По-перше, старий директор Віталій Одношевний відправився в столицю. У Києві він працюватиме на одному з підприємств заступником директора. Не уточнюють, на приватному чи комунальному, але факт залишається фактом – для кременчужанина це однозначно підвищення. За словами міського голови Віталія Малецького, Одношевний за три роки на своїй посаді плідно працював, КП перестало бути критично збитковим і зараз воно має великі перспективи щодо термомодернізації правого берега.

По-друге, на його місце прийде Радченко Руслан Іванович. Зараз він готує документи на призначення, але знову ж таки, за словами мера, Руслану Івановичу варто зайнятися самоосвітою та самовдосконалюватися. З чим це пов’язано, не повідомили. Проте навряд чи з умінням керувати, тому що майбутній директор щонайменше п’ять років працює на Теплоенерго головним інженером.

Відповідно до декларації, в Руслана Радченка є дві квартири, житловий будинок, гараж і дві земельні ділянки. Всі – в нашому місті. Також у чоловіка є два легковики: Skoda Fabia та Volkswagen Tiguan і мінітрактор Kubota А 175.

Руслан Іванович зберігає 800 000 грн готівкою, а в банку в нього понад 11 000 доларів і понад 70 000 грн.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация