У мера Малецького вже провели 2021 рік і зустріли 2022-ий. А депутатам міськради святкової гулянки не буде. Але це неточно

969 0
У мера Малецького вже провели 2021 рік і зустріли 2022-ий. А депутатам міськради святкової гулянки не буде. Але це неточно

Депутати Кременчуцької міськради цього року не будуть проводити передноворічну пиятику з лобстерами та горілкою, яку для них проводять спонсори, але за яку доводиться платити.

Натомість у міськвиконкомі наприкінці 2021-го відзначатимуть новорічні свята по-новому – із секторальним бухаловим.

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні розповів ЗМІ, що ось у мерії скасують масовий передноворічний похід депутатів Кременчуцької міськради в елітний ресторан.

Втім, як розповідають у самому міськвиконкомі, мер Малецький сказав, але не все.

Зокрема, міський голова Віталій Малецький вчора зі своїми заступниками урочисто вже провів 2021 рік в одному з ресторанів нашого міста, а далі такі самі пиятики проводитимуть по окремих управліннях мерії.

Про що слід додати – це про рівень недовіри до слів мера Малецького, що все-таки депутати Кременчуцької міськради відмовилися від Новорічного корпоративу.

За часів мера Малецького такі гулянки з масовим вживанням алкогольних напоїв були завжди і, слід так розуміти, будуть і надалі теж, але так, щоб мало хто бачив.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация