Підбиваємо підсумки: стало відомо, коли депутати зберуться разом востаннє цього року

529 0
Підбиваємо підсумки: стало відомо, коли депутати зберуться разом востаннє цього року

На сайті виконкому Кременчуцької міської ради оголосили дату засідання останньої чергової сесії. Десята сесія восьмого скликання пройде 16 грудня. Поки що оголосили лише частину питань. Вони стосуються затвердження плану роботи ради, статутів комунальних закладів, програм, про внесення змін до минулих рішень, і поки що лише одне – «Про надання згоди на списання нерухомого майна…». Жодного питання, що стосувалося б розподілу фінансів, немає.

Щодо внесення змін, то є навіть пропозиція скасувати пункт №3 у рішенні від грудня 2020 року «Про заборону продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв, вин […] на території міста Кременчука та Потоківського старостинського округу […]». Але якщо рішення приймуть, це не значить, що скоро у Кременчуці та навколишніх селах продаватимуть алкоголь вночі, оскільки аналогічний пункт є у Правилах благоустрою території населених пунктів Кременчуцької МТГ.

Першим пунктом у плані проведення сесії буде засідання членів президії. Воно пройде завтра, першого грудня, о 15:00. Там, як завжди, розглянуть питання, винесені на сесію. Потім – нескінченна кількість депутатських комісій, на яких неодноразово розглядатимуть ці ж питання, коригуватимуть їх та затверджуватимуть на сесію.

На сайті виконкому немає навіть документа про порядок денний, оскільки питань настільки мало, що він ще не сформований.

Можливо, саме на сесії міський голова розповість про свої «досягнення» за рік. Оскільки вже завтра – початок останнього місяця зими, а він досі не знає, у якому форматі пройде його щорічний звіт. І цей звіт варто було б почати з резонансних тем: підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, зірвані графіки ремонту садочків, закриття бібліотек та закладів позашкільної освіти…Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация