Кременчуцькі чиновники та їх "майданчики-полуфабрикати", або Піар заради піару, а користі нуль. ФОТО. ВІДЕО

406 0
Кременчуцькі чиновники та їх "майданчики-полуфабрикати", або Піар заради піару, а користі нуль. ФОТО. ВІДЕО

"Майданчики-полуфабрикати", які розташовані в Кременчуці, будівництво яких незавершене в зазначений термін, обговорили сьогодні, 16 листопада депутати Полтавської обласної ради разом із депутатами районної ради Кременчуцкої територіальної громади. 

Відомо, що Кременчук отримав від області гроші, в якості субвенції, на спорудження у нас в місті спортивних майданчиків, зокрема типу "workout" — з залученням до цього будівництва також коштів із міського бюджету. Такі майданчики мали були з'явитися по вулиці Олександра Білаша, в навчальних закладах Кременчука, в Потоках тощо.

Але, відвідавши сьогодні один із таких, стало зрозуміле реальне ставлення кременчуцької влади до спорту.

Майданчики абсолютно не готові, по факту вони є, але існують питання щодо безпечного знаходження там дітей. За словами депутата облради Олександр Алексюк, влада Кременчука реалізувала кошти, виділені їй з обласного бюджету, а в результаті майданчики не готові.

Так, наприклад, у гімназії №6 "Правобережний" підрядники побудували мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним професійним покриттям і сітками для гри у волейбол. На все це були витрачені кошти саме з обласного бюджету (в сумі плюс-мінус 750 тисяч гривень) - все інше, а саме огорожу, мала поставити міська влада Кременчука, за власні кошти. Втім, за словами міського голови Віталія Малецького, огорожу в гімназії ставити ніхто не буде, про що він особисто повідомив депутату облради Алексюку ще минулого року. Водночас за рік із майданчика кудись поділися сітки... 


Несерйозне ставлення нашої міської влади до спортивного майбутнього кременчуцьких дітей можна помітити також неподалік гімназії №6, де розташований сучасний спортивний майданчик для занять Workout, на який також дала гроші облрада.  Там встановлене спортивне обладнання, щоправда, з якого за тривалий час зникли деякі частини (канат обрізали, десь хулігани познімали спортивні кільця). Але, спортивного покриття там, як не було, так немає і досі.

Таким чином всі заняття спортом на цьому майданчику не є безпечними, адже будь-хто може запросто травмуватися, впавши на дрібне та госте каміння. 

У результаті, враховуючи всі обставини, депутати облради на чолі з головою комісії з питань молодіжної політики - Олександром Алексюком пропонують призупинити виділення грошей на будь-які спортивні майданчики в місті Кременчуці до повного усунення всіх недоліків на існуючих майданчиках, а також розібратися по питанню зникнення з майданчиків спортивного інвентарю. Остаточне рішення прийматиметься вже в Полтаві. 

Наша ж міська влада на всі ці проблеми не реагує не з причин, що їй "фіолетово", хоча це схоже на правду. Річ у тому, що кошти, які б мала вона докласти на ці спортивні майданчики, їх по суті немає, а якби і були - то плани на реалізацію їх у чиновників нашого міста геть інші. 


Читайте також: Вибори скоро. Депутати облради від Кременчука облаштовують спортивні майданчики за кошти бюджету

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация