І ось чому. У місті - протести проти рішення мера Малецького щодо закриття початкових класів на карантин

749 0
І ось чому. У місті - протести проти рішення мера Малецького щодо закриття початкових класів на карантин

Жителі Кременчука, у яких з наступного понеділка виникнуть нові проблеми через рішення міського голови Малецького про  закриття початкових класів на карантин терміном в 4 тижні, сьогодні 22 жовтня, протестували перед міським управління освіти, що в центрі міста.

Протестуючих було небагато й всі вони – батьки дітей які навчаються в ЗОШ №20.

Претензії жителів відомі – у Кременчуці, місцеві чиновники ігнорують рішення Кабміну,  за яким навіть в червоній зоні карантину заклади освіти для дітей 1-4 класів не закриваються і режими своєї роботи змінювати не повинні. І питання у громадян тільки одне – чому у Кременчуці все навпаки?

З діалогу який відбувся в міському управлінні освіти, висновок один - керівнику міської освіти Геннадію Москалику відповісти на такі закиди особливо й нічого. Рішення про 4-х тижневий карантин в міських школах  - не його, але комісії міськвиконкому, тобто мера Кременчука Малецького.

Далі про те, що не афішують, але про що всі й так знають.

Головна причина, через які міський голова Кременчука припинив навчання дітей в школах зрозуміла – мова в першу чергу про дорожнечу опалення шкіл міста та намагання в цьому випадку зекономити кошти на дітях. ( Краще б економив на міськвиконкомі - авт)

Але. Врешті решт є аналогічний досвід минулого року, коли окремі класи де хворіють діти, закривали лише на 10 днів,  але тільки під час посилення карантину – після оголошення червоної зони.

Нині ж такого немає, однак є рішення міського голови Малецького щодо закриття шкіл міста вже на 4 тижні.

Щодо інших застережень, які слід би було водити при коронавірусі, то жодні з них мер міста в дію не ввів. Тож Кременчук сьогодні - єдине місто в Україні, де без оголошення змін карантинних вимог, обмежується доступ учнів до освіти.

Щодо інших обмежень, зразка заборони невакцинованим громадянам заходити у міськвиконком чи відвідувати без ПЛР тесту заклади громадського харчування,  а до категорії саме таких жителів належить пан Малецький, то нічого з цього не вводиться. І як після цього ми повинні вірити нашому міському голові?

Фото – коментарі жителів Кременчука на сторінці міськвиконкому в соціальних мережах щодо рішення мера Малецького про 4 тижні карантину в школах.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация