Про кременчужанина Вадима Пугачова, вбитого спецназівцями Єрофеєвим та Олександровим згадаємо слово

2 309 0
Про кременчужанина Вадима Пугачова, вбитого спецназівцями Єрофеєвим та Олександровим згадаємо слово

В Україні сьогодні свято – з дворічного полону повернулася легендарна Надія Савченко, боєць батальйону «Айдар». Два роки жінка, яку викрали й вивезли до Росії, сиділа в тамтешній тюрмі.

Але сьогодні Герой України Надія Савченко - вдома. Її – одну жінку - поміняли на двох чоловіків – російських спецназівців Єрофеєва та Олександрова.

Уже є й перші відгуки на такий обмін. В Україні – всі радіють. Усе-таки її повернули живою й неушкодженою. І взагалі – ця жінка справжній герой.

У соціальних мережах сьогодні – у Фейсбуку та Твіттері можна прочитати, як відгукуються на цей обмін у Росії, де всім начхати на своїх спецназівців-убивць, але у всіх скриплять зуби від того, що Україні повернули Савченко.

Єдине, про кого ми сьогодні забули, – це про тих, хто взяв цих російських спецназівців у полон і якою ціною.

Тож згадаємо, що найбільша заслуга у звільненні Савченко у бійців 5-ї роти 1-ї батальйонно-тактичної групи 92-ї Харківськоі механізованої бригади.  А серед них -  молодший сержант кременчужанин Вадим Пугачов (загинув), командир бригади полковник Віктор Николюк, пише  в соціальних мережах користувач Фейсбуку Andriy Gerus і додає. 

«Вони в ході бою біля міста Щастя Луганської області 16 травня 2015 року взяли у полон російських ГРУшників. А Савченко можна було обміняти тільки на російських військових з високим статусом.
Сьогодні буде багато виступів і коментарів, але ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВАМ! Це, перш за все, ваша заслуга.
P.S. А також командир 5-ї роти Юрій Бондаренко та старший солдат Стас Шляхтович», - додає Андрій.

Користувач Фейсбуку  Andriy Gerus – не кременчужанин.

Але те, про що він розповідає,  – стосується нас.

Було б справедливо, якби ми про все це ніколи не забували.

І, звісно, було б чесним кроком для всіх мешканців міста – увічнити для нас пам'ять про кременчужанина Вадима  Пугачова, завдяки якому сьогодні Герой України Надія Савченко отримала свободу.

Яким це способом буде зроблено вшанування  – названо  вулицю чи встановлено пожиттєву стипендію його родині, певно, що міські чиновники вирішать.

Єдине, що пройти повз це спокійно й не вшанувати Вадима буде найбільшою нашою несправедливістю.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация