Тариф на тепло та гарячу воду для населення – не підвищиться. Для не населення – інша справа – мерія

160 0
Тариф на тепло та гарячу воду для населення – не підвищиться. Для не населення – інша справа – мерія

Кременчуцькі чиновники оприлюднили сьогодні розмір нових тарифів на тепло та гарячу воду в місті, які будуть прийняті на спеціальному засіданні міськвиконкому, що відбудеться наступного понеділка.

Й головне в цьому рішенні – мер міста Малецький не підвищуватиме, як завжди, тарифи на комунальні послуги для населення, однак іншим споживачам буде дуже невесело.

Й це останні повідомлення з міськвиконкому Кременчука, де попри оприлюднені прогнозні показники на тепло, які мали б встановити для мешканців міста, все-таки заявляють, що ось тут дотримуватимуться урядового меморандуму про непідвищення цін і наш очільник - Віталій Малецький цей меморандум не порушуватиме.

Отже, тарифи на тепло та гарячу воду, які буде прийнято наступного понеділка, складатимуть:

По КП «Теплоенерго» вартість тепла для населення залишиться незмінною - 2040 грн, за гігакалорію з ПДВ.

Вартість гарячої води зберігається на минулому рівні – 111,17 грн за кубічний метр.

Натомість, слід так розуміти, під час обрахунку компенсацій за тарифи, аби потім отримати кошти від держави за зменшену вартість тепла для населення,  в КП Теплоенерго буде використано показник у 2320 гривень за гігакалорію.

Інше про те, що вже було відомо, - вартість тепла для бюджету підвищиться в рази й так само вартість тепла для всіх недержавних установ збільшується на 190%.

Також оприлюднено проєкт нових тарифів на тепло (вже не наміри) Кременчуцької ТЕЦ.

Й тут пояснення до нових цін аналогічне – на підприємстві спочатку показують, наскільки більшими мають бути нові ціни на тепло та гарячу воду, однак далі йде примітка, що через підписання урядового меморандуму тарифи для населення будуть незмінними. Натомість усім іншим – бюджету і малому бізнесу буде несолодко.

Тарифні показники Кременчуцької ТЕЦ, які залишаються незмінними, такі: на послугу з постачання теплової енергії – 1 796,40 грн/Гкал (з ПДВ); на постачання гарячої води – 103,99 грн/куб. м (з ПДВ).


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация