Від 60 тисяч гривень. У Кременчуці оприлюднили рейтинг робочих місць з найвищими зарплатами

723 0
Від 60 тисяч гривень. У Кременчуці оприлюднили рейтинг робочих місць з найвищими зарплатами

У Кременчуці, де одне з найбільших нарікань – це наше зубожіння, місцеві роботодавці оприлюднюють оголошення з пошуку кадрів на робочі місця, де зарплата доходить до тисячі доларів США, а то і вдвічі більше. Отже за тим, що повідомляють на сайті Ворк уа, у нашому місті є робочі місця де зарплата складає 60 тисяч гривень. Однак, це специфічна робота яку пропонують лише інженерам, які обслуговують приватні вертольоти та займаються регулюванням їхнього обладнання.

Натомість на другому місці на «Ворк уа» - програмісти. Такого з зарплатою 25000-45000 грн,  шукають у Кременчуці полтавчани й головна вимога – аби фахівець міг написати програму під окреме підприємство.

Натомість на третьому місці – мрія кременчуцьких тик-токерів. Й тут мова вже йде про моделей, ведучих он лайн ефірів, блогерок та стримерів. Саме таких дівчат шукають й пропонують їм великі кошти – 40 тисяч гривень. Однак які саме стріми  їм доведеться вести з місця подій в оголошенні про набір працівників не уточнюється.

Натомість, вже у Міському центрі зайнятості, в іншому довіднику про вільні робочі місця у Кременчуці з високою зарплатою, все простіше. В усякому випадку тут не шукають молодих дівчат –блогерок, стрімерок з зарплатою понад тисячу доларів США. Однак вакансії, які пропонують, більш наближені до реальності.

Й в першу чергу мова про водіїв, такі у нашому місті якщо колись і були, то тепер більшість їх працює в Європі. Але хтось же повинен працювати водієм вантажівок ДАФ, РЕНО чи Вольво з зарплатою в 20-40 тисяч гривень. Але працювати  нікому й   тому шукають водіїв.

Однак шукають не тільки водіїв, сімейного лікаря на зарплату в 20 тисяч гривень в Білецьківку і екскаваторників на 18 тисяч грн – теж шукають, але поки що знайти не можуть. Про що слід додати – за тим, що повідомляють у пропозиціях  з надання роботи: економічна криза у Кременчуці завершилася. Роботи в місті багато, однак чи відповідає сама робота запропонованій зарплаті – це вже інше питання.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация