Про патріотизм і почуття… Або чому кременчуцькі школи не підтримали ініціативу харківських учнів ?

935 1

Кременчуцькі випускники цього року, переважна більшість, разом з батьками святкуватимуть випускні вечори в неофіційній обстановці – у кафе та ресторанах і під наглядом поліції.

Тож батьки, за прикладом останніх років, напиватимуться самі й дивитимуться, аби їхні діти не пили багато.

За підготовкою до цих урочистостей, здається, у місті забули про все інше.

Зокрема, про харківську ініціативу, за якою випускники елітних ліцеїв відмовляються від гучних банкетів задля допомоги АТО чи медицині. Така у нашому місті підтримана не буде.

Це репортер «Програми плюс» шукав у міськвиконкомі відповідь на запитання: як багато кременчуцьких елітних шкіл, а таких, де якість освіти дуже висока, у нас вистачає, підтримає харківську ініціативу таких же освітянських закладів?

Гірше, що у Кременчуцькому міському виконавчому комітеті й міському управлінні освіти не знають відповіді на це запитання.

Єдине, про що відомо, – неофіційні випускні будуть не у всіх учнів. Зокрема, їх не буде там, де на цій справі зекономлять батьки й самі діти.

І для прикладу тут – ЗОШ №24, яка у список місцевої освітянської «еліти» не потрапляє, й не буде випускного у ресторані у вечірній школі, випускники якої працюватимуть офіціантами на випускних святах.

Чому у нашому місті ніяк не відреагували на харківську ініціативу? Відповідь на це запитання, швидше за все, знають міський голова та керівник міського управління освіти.

Відповідь на запитання знають також і читачі, але тут уже все залежить від нашого ставлення до нинішнього життя - подій на сході, де військові ЗСУ та добровольці два роки поспіль стримують терористів, і не тільки цього.  

 

Коментарі

Вчителі, адміністрація школи не перший рік категорично не беруть участь в неофіційній частині випускного вечора, але батьків переконати краще віддати гроші маленьким хворим практично неможливо. відповідають: ми хочемо дітям влаштувати свято... Якщо ви маєте на увазі авторську школу Бойка, що в м. Харкові, діти свій випускний планують провести на природі: вдягнуть джинси, футболки чи майки, насмажать шашликів і співатимуть під гітару.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация