Громадський активіст обвинувачує депутата міськради і оточення мера Малецького у підпалі його авто

1 148 0
Громадський активіст обвинувачує депутата міськради і оточення мера Малецького у підпалі його авто

Громадський активіст нашого міста Геннадій Тертичний обвинувачує оточення мера Кременчука Малецького в організації підпалу його приватного автомобіля, яке сталося в червні цього року й яке кременчуцька поліція не змогла розкрити.

Й мова про пожежу авто активіста, яка сталася внаслідок намагання небайдужої людини розібратися, що саме в нас відбувається з поступовою забудовою парку «Придніпровський». Підпал свого авто у червні 2021 активіст розцінював як додаткову помсту за його балотування на останніх виборах мера та через те, що зазіхнув на святе. Принаймні так коментував те, що відбулося, Геннадій Тертичний: "Нині, а минуло вже три місяці, в цій справі є зміни. А головне в цих змінах – розслідування справи просто злили".

«Злила поліція мою справу «Про підпал авто» та «Загрозу життю»! Попередній керівник слідства розповідав, що палія знайдено, замовника встановлено, потім за сумнівним збігом обставин усі керівники кременчуцької поліції побігли у відпустку і, повернувшись, пішли вже на підвищення у Київ. Я не вірю в збіг обставин, на цій справі добряче хтось заробив та отримав ще зірочку!

Зараз за багаточисленною спробою через два місяці нарешті потрапив на прийом до тимчасово виконуючого обов'язки керівника поліції Кременчука, і що я чую, звісно ж, що нікого не було знайдено, нічого не знаємо, пообіцяли, як завжди, лише розібратися», - таке далеко не райдужне повідомлення про роботу кременчуцьких поліціянтів оприлюднює сьогодні громадський активіст Геннадій Тертичний на своїй сторінці у Фейсбуку.

І висновок його з цієї справи – такий: «…нас грабуватимуть, підпалюватимуть та вбиватимуть, а поліція нам не допоможе, тим більше, якщо самі силовики замішані у цій справі. Замовник і далі спокійно собі будує в парковій зоні та залякує громадян, закон їм не писаний, тим більше, якщо сам колись займав високий пост та і зараз залишився заможним та впливовим бізнесменом у одному із кланів зі значком депутата.

Лист до спецпрокуратури я написав, хоча сподіватися на результат у нашій країні марно. Отже, я цілком впевнений, що замовника, якого знайшли по гарячих слідах, раніше в поліції дійсно назвали правильно, який діяв за вказівкою з мерії, а саме двотурового мера Віталія Малецького та його близького оточення.

Справу закрити я не дозволю, за все потрібно відповідати!» - така заява громадського активіста, який підкреслює, що в нашій поліції точно нікому не допоможуть. Натомість чиновники можуть вчинити з людиною все, що забажають.

Про те, що сталося в червні цього року, – читайте тут.

Підпал авто кременчуцького активіста – натяк, що меру краще не заважати? ФОТО (pplus.in.ua) 

Останнє  - це пояснення: про якого саме депутата міськради та яке саме будівництво йде мова. Й громадський активіст Геннадій Тертичний оприлюднив в телеграм каналі наступне фото, яке можна побачити під головним.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация