Фейсбучно-лікувальний прорив. В лікарні «Кременчуцька» медицину розвиватимуть в соцмережах і тік-тоці

570 0
Фейсбучно-лікувальний прорив. В лікарні «Кременчуцька» медицину розвиватимуть в соцмережах і тік-тоці

Кременчуцькі медики все-таки здобудуть світове визнання у своїй діяльності. Й мова про те, що ось ми бачимо в системі державних закупівель у Прозорро в часи епідемії коронавірусу – це лікарні України та їх закупівлі.

Зокрема, закупівлі тих медичних закладів, головна спеціалізація яких – лікування хворих на коронавірус. Адміністрації таких лікарень терміново закуповують медичне обладнання, кисень, ліки, продукти харчування. Однак у Кременчуці, в лікарні «Кременчуцька», в якій, за даними НСЗУ, є 300 ліжок і всі вони – інфекційні, й у якій є аж 11 анестезіологів, про що повідомляють у дашборді Національної служби здоров’я України, нині купують зовсім інше.

І таке відкриття зробив громадський активіст Олег Биков. За тим, що він знайшов в Інтернеті, – "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" купує послуги в Інтернеті, які мають назву "Обслуговування сторінки Фейсбук у мережі Інтернет". За повідомленням громадського активіста, вартість обслуговування – 12 тисяч гривень за два місяці. Й, звісно, тут одне  запитання – а що це таке й чи справді у Кременчуці тепер коронавірус лікуватимуть у Фейсбуці.

Кінцеве запитання в цій справі тільки одне й про нього говорить громадський активіст теж – ось ми знаємо, що Поплавський з інституту культури у столиці відкрив факультет з тік-току. То врешті-решт, хто заважає кременчуцьким чиновникам від медицини лікувати в тік-тоці хворих нашого міста?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация