У листопаді почнуть… Агентство місцевих доріг оголошує тендер на ремонт дороги «Кременчук-Власівка»

508 0
У листопаді почнуть… Агентство місцевих доріг оголошує тендер на ремонт дороги «Кременчук-Власівка»

У Кременчуцькому районі – велике зимове свято ремонту доріг. І чим завершиться цей зимовий ремонт автодороги, якщо в тому ж Кременчуці дороги, які ремонтують влітку, витримують рік максимум, а потім асфальт розлазиться на всі боки?

Втім чи можна ремонтувати дороги взимку і як це виходить під дощ, ми побачимо незабаром. І мова про тендер, який оголосило Агентство місцевих доріг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1711155 Кременчук - Власівка на ділянці км0+000 - км7+000 Кременчуцького району Полтавської області (окремими ділянками)». Й з того, що оголошується, – цей ремонт окремими ділянками коштуватиме бюджету 55,3 мільйона гривень.

Останній день прийняття тендерних пропозицій – 8 листопада. Далі ще два тижні на оголошення переможця та підписання договорів, а вже в грудні, коли температура повітря зменшиться зовсім, почнеться і сам ремонт. Й слід так розуміти, що проводитимуть його мерзлим асфальтом, який ще потрібно буде сюди привезти.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация