Нашого мера Малецького не можна допускати до бюджетних грошей. Проторгується на рівному місці

831 0
Нашого мера Малецького не можна допускати до бюджетних грошей. Проторгується на рівному місці

У Кременчуці ніколи не вистачить грошей у міському бюджеті. І навіть якщо їх буде багато, то їх теж не вистачить, бо ці гроші міського бюджету мер та його команда, здається, програють у гральних автоматах. Й це останні приклади з міського життя, зокрема з кредитної теми.

І справа не лише в кредитах у євро на утеплення дошкільних закладів, де кінцевими платниками, крім бюджету, виявилися батьки дітей. Є також цікава тема кредиту на ремонт доріг, який за вказівкою з міськвиконкому в Кременчуці береться під 18 відсотків річних плюс комісійні.

Однак дивимося на те, як вирішують аналогічні справи в інших містах – тій же Полтаві. Й такий же приклад – ось КП «Полтававодоканал» теж бере кредит для вирішення своїх питань. Й мова про схожу з Кременчуком суму коштів –  7 мільйонів гривень. У Кременчуці такий же кредит, про який ніхто не звітує, – 19 мільйонів гривень.

Єдине, що в Полтаві цей кредит беруть під 12 відсотків і без жодної застави. А в Кременчуці, за рішенням мера Малецького, КП «ШРБУ» бере кредит під 18 відсотків річних, а заставою для цього кредиту є купа комунальних приміщень, в тім числі і в центрі міста. І зрозуміло, що тут було б доцільним питання до нашого мера – а що це за дивні кременчуцькі запозичення?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация