Запланували поїхати в Київ після 21 жовтня невакцинованими? Плани не збудуться – Укрзалізниця

906 0
Запланували поїхати в Київ після 21 жовтня невакцинованими? Плани не збудуться – Укрзалізниця

З 21 жовтня кременчужани, як і всі громадяни України, будуть їхати залізницею по-новому. Зміст новини такий – якщо ви їдете дизелем у Полтаву, ви зможете це зробити спокійно. Натомість, якщо зібралися їхати в сусідню область, наприклад у Павлиш, то це, може, і не вийде, якщо ви не вакциновані. А от що точно не вийде, так це наміри невакцинованого жителя нашого міста поїхати потягом у Київ, Харків чи в інше місто поза межами області.

Й це сьогоднішнє оголошення Укрзалізниці, в якому читаємо таке: «Згідно з оновленими КМУ правилами перевезень у карантинний період, з 21 жовтня залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності в них:

документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);

або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки в поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

АТ «Укрзалізниця» забезпечить контроль наявності зазначених документів разом із квитком та ідентифікаційним документом на вході у вагон. У випадку відсутності вищезазначених документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки. Повернення коштів за придбані квитки в разі відмови від поїздки здійснюється згідно з правилами перевезень пасажирів. Оскільки перевірка більшої кількості документів прогнозовано може спричинити черги при посадці, просимо пасажирів із розумінням поставитися до ситуації та прибувати на вокзал завчасно, зберігати спокій та дистанцію на пероні», - таке нагадування від наших залізничників, які до того ж наголошують, що пасажирів при вході у вагон буде зустрічати вакцинований провідник або такий, у якого в кишені лежатиме свіженький ПЛР-тест. І перше його запитання після слів «квитки, будь ласка» буде про довідку вакцинації.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация