Сесія Кременчуцької райради сьогодні. Депутати мера Малецького протестують проти узурпації. Фото

710 0
Сесія Кременчуцької райради сьогодні. Депутати мера Малецького протестують проти узурпації. Фото

У Кременчуці сьогодні не тільки свято повернення жителям міста гарячої води, але й інші цікаві політичні події. Й мова про сесію Кременчуцької районної ради, яка розпочалася зранку в будівлі РДА, що на площі Незалежності. Й слід сказати, що, на відміну від таких же сесій, які відбувалися влітку, цього разу не було головного. Не було бійок, мітингів, які в нас за традицією організують у місцевій мерії прихильники нашого очільника Малецького.

І це дивно, бо наше життя - це міський голова Кременчука Віталій Малецький, який невпинно воює (як за Гоголем, за його описом життя чиновників 200-річної давнини) з головою Кременчуцької районної ради Дмитром Колотієвським. Нині ж – нічого цього майже немає. Натомість на початку районної сесії перед трибуною вишикувалися «замайбутники» міського голови Кременчука, які оголосили протест проти узурпації влади головою Кременчуцької районної ради й далі пішли собі.

Традиційних бійок, циркових номерів кременчуцьких чиновників тощо на сесії райради не було і сесія продовжила свою роботу. Останнє – про самі рішення, які будуть прийняті. Й мова про районний бюджет, який, однак, не надто великий і де особливо немає чого ділити, внесення змін у раніше прийняті рішення й таке інше.

На фото – депутати райради від партії «За майбутнє» (олігарх Коломойський) у футболках з написом «Антигок» (Антигок – це їхній протест проти олігарха Жеваго)

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация