Терміново вечором. У Кременчуці на засіданні міськвиконкому оголошували опалювальний сезон

998 0
Терміново вечором. У Кременчуці на засіданні міськвиконкому оголошували опалювальний сезон

Міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні увечері на своєму надзвичайному засіданні виконкому, на яке зібралися «батьки-заступники», урочисто оголошував про початок опалювального сезону. Пояснення, яке оприлюднили, – температура повітря насправді не перейшла позначку менше ніж 8 градусів тепла. Але питання одне й мова про підключення до тепла лікарень та закладів освіти – прохання, з яким до мера Малецького мешканці міста зверталися три дні поспіль, але він їх не чув.

Але вже сьогодні після обіду щось трапилося. Тепер же від мера Малецького пояснення – багатоповерхові будинки до тепла ні завтра, ні післязавтра не підключають. Мова тільки про лікарні та дитячі садки. Тож завтра розпочне постачання теплоносія ТЕЦ ПАТ "КВБЗ". В середу – почне роботу Кременчуцька ТЕЦ.

Щодо гарячої води, то про неї мер Малецький на засіданні міськвиконкому згадав й у Крюкові ось-ось буде свято. На Раківці з завтрашнього дня люди можуть вже купатися в гарячій воді, якої в них не було пів року. На лівобережжі Кременчука гарячої води не буде. Поки що воду тут слід підігрівати у відрах на газовій плиті.

Останнє – це тарифи. Для населення їх не чіпатимуть взагалі, але для бюджетних організацій їх вартість зросте й набагато у відповідності до нової вартості газу. Але це вже справи міського бюджету й мера і завтра він про це розповість.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация