Але без гарячої води! Оприлюднено проект рішення про опалення бюджетних закладів Кременчука. Текст

1 027 0
Але без гарячої води! Оприлюднено проект рішення про опалення бюджетних закладів Кременчука. Текст

Міський голова Віталій Малецький оприлюднив проект рішення виконкому про початок опалювального сезону в школах, дошкільних закладах та лікарнях. І якщо відкинути довгий вступ, то зміст рішення, яке буде прийнято, - такий:

1. Розпочати опалювальний період 2021-2022 років для лікувальних, дошкільних та навчальних закладів у м. Кременчуці: - з 12.10.2021 для лікувальних, дошкільних та навчальних закладів, що опалюються від джерела комунального підприємства «Теплоенерго» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», - з 13.10.2021 для лікувальних, дошкільних та навчальних закладів, що опалюються від джерела товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

Слід додати, що в розпорядженні немає припису відновити постачання у Кременчуці гарячої води в житлових будинках, однак у дошкільних закладах і лікарнях гаряча вода буде. Й мова про те, що ТЕЦ розпочне подачу теплоносія по всьому місту й, звісно, є можливості відновлення гарячого водопостачання в будинках без включення систем опалення. Однак з незрозумілих причин гарячу воду людям знову не обіцяють. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация