Скандал скандалом вибивають. У мера Малецького так відвертають увагу жителів від кризи в місті

863 0
Скандал скандалом вибивають. У мера Малецького так відвертають увагу жителів від кризи в місті

Кременчуцькі високооплачувані чиновники з команди нашого мера Малецького знайшли спосіб, як їм переключити увагу громадян зі своїх помилок на чужі справи.

Й це останні приклади з життя нашого міста – коли жителі Кременчука просять мера Малецького відновити опалення в дошкільних закладах міста (дитячих садках). Аргументи прості - як тільки в дошкільній освіті будуть створені більш-менш комфортні умови, то батьки почнуть водити своїх синів та дочок у дитячі садки. Відповідно, кременчуцьким чиновникам, які єдині в області відправляють педагогів у відпустки за власний рахунок, не довелося б проявляти жорстокість до людей.

Але це стосується нормальних міст і не тільки європейських, але й українських теж. А Кременчука, де невеликим містом керує шалена команда чиновників, це не стосується. Й зрозуміло, що в будь-якому місті інші чиновники знайшли б спосіб, як підтримати місцевих педагогів, а не гнобити їх відпустками за свій рахунок. У Кременчуці ж – усе не так. Найбільша проблема, яка сьогодні непокоїть заступницю мера міста Усанову, яка відповідає за освіту в Кременчуці, – це не кременчуцькі педагоги та їхні зарплати, що будуть знижені удвоє. Її непокоїть інше – наприклад, як там стан справ у освіті в Градизьку. І в соціальних мережах кременчуцька чиновниця пише таке:

"Як виконують свої обіцянки обласні чиновники? Відповідь - ніяк. Про це сьогодні стало відомо на засіданні освітянської комісії обласної ради. Градизьку спеціальну школу-інтернат таки хочуть закрити. Зараз хочуть приєднати її до Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату, а з 1 вересня наступного року відкрити в Градизьку якийсь інший заклад. Що буде в Градизьку - відповіді не надали.

Достеменно відомо, що діти, які потребують спеціальної освіти, будуть сконцентровані в Кременчуці. І якщо зараз Градизька школа підвозить своїх учнів і з Семенівки, і з Глобиного шкільним автобусом, то після реорганізації батьки змушені будуть возити їх самостійно на 30 км далі, ніж зараз, до Кременчука», - такі переживання чиновниці, яка не говорить, що проблема однотипна з тією, яку вона з мером сотворила в Кременчуці. Єдина різниця - у Градизьку дітей переводять в іншу школу-інтернат, централізовано й на вулиці нікого не залишать. Врешті-решт, мова про інтернат, який відвідують діти нашого міста теж. Натомість у Кременчуці – ситуація протилежна. У нас під загрозою скорочень опинилися вихователі дошкільних закладів і їм місця в освіті, на відміну від дітей, може і не знайтися.

Гірше, що про це соратниця мера Малецького не згадує. Від неї мова тільки про військовий ліцей і про те, що обласні чиновники планували виділити на цей заклад 315 тисяч гривень, але не зробили цього. Про те, як на свої вже далеко не сотні тисяч гривень виживатимуть після рішення міських чиновників наші педагоги, – тиша.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация