За "покращення" екології? Мер Кременчука Малецький відзначив керівника «Укртатнафти» Ляпку подякою

579 0
За "покращення" екології? Мер Кременчука Малецький відзначив керівника «Укртатнафти» Ляпку подякою

Міський голова Віталій Малецький на найближчому засіданні міськвиконкому вручить подяку нинішньому керівникові ПАТ «Укртатнафта» Руслану Ляпці.

Відповідне розпорядження оприлюднене в міськвиконкомі. За тим, що проголошується, – подяка в.о. керівника заводу оголошується за поданням керівника профспілкового комітету «Укртатнафти» та в.о. заступника директора з персоналу. Щодо самої подяки, то її вручатимуть за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток нафтопереробної промисловості України та вагомий внесок у розвиток соціально-культурної інфраструктури міста».

Цікаво, що мер Малецький, а він входить у коло партійних прихильників власника НПЗ, олігарха Коломойського, не прив’язує вручення своєї подяки до покращення екологічного стану. Щодо «вагомого внеску в розвиток соціально-культурної інфраструктури міста», то слід так розуміти, що мова в даному випадку про сквер на Молодіжному, який було збудовано за кошти обласного та міського бюджетів до Дня нафтохіміка біля однойменного Палацу культури.

Фото - Уніан

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация