10 чи 12 грн? У мера Кременчука Малецького обирають нову вартість проїзду в маршрутних таксі

924 0
10 чи 12 грн? У мера Кременчука Малецького обирають нову вартість проїзду в маршрутних таксі

Кременчуцькі чиновники ще не готові оголосити, якою буде вартість проїзду в маршрутних таксі нашого міста, які заправляються не звичайним автогазом, що продається на всіх АЗС нашого міста й суттєво не подорожчав. Так само подорожчання не стосуватиметься маршруток, які їздять на бензині чи дизельному пальному. 

Однак збільшення вартості проїзду стосуватиметься старих маршрутних таксі, які заправляються виключно метаном. Й це останні повідомлення з міськвиконкому Кременчука, де вже визначилися з тим, що подорожчання якщо і відбудеться, як вимагають перевізники, то тільки на маршрутах № 15-Б, 18, 30 та №11. Нова вартість проїзду, якою вдарять по кишенях пасажирів, - від 10 до 12 грн.

Як інформують у міськвиконкомі, головна причина подорожчання – збільшення вартості, виключно метану, який у Кременчуці продається лише на трьох специфічних заправних станціях. 

«Вся справа в тому, що ці маршрутні таксі перероблено під метан – з авто знято паливні бензинові баки, а поставлено балони для стисненого газу», - за словами співрозмовників мерії, вони не розглядають можливість зворотного кроку – повернення маршруток до заводського варіанту й відновлення їхньої роботи на бензині. До речі, це пояснює те, що у всіх інших маршрутках, які працюють на бензині та дизельному пальному, вартість яких контролюється урядом, ціна проїзду не зміниться.  

Останнє, про що слід додати, – нинішній прецедент з цінами є виключно кременчуцьким і таких прикладів, коли вартість проїзду в інших містах підвищують через здорожчання вартості метану, самогону, спирту, ракетного палива… – в Україні немає.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация