Готуємося до гіршого. МОЗ оголосило три лікарні Кременчука закладами резервної хвилі, дві - шпиталями

694 0
Готуємося до гіршого. МОЗ оголосило три лікарні Кременчука закладами резервної хвилі, дві - шпиталями

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило нові накази стосовно переліку медичних закладів, у яких лікуватимуть хворих на коронавірус. Й мова про місце Кременчука в житті області, зокрема про розташування закладів резервної хвилі, куди будуть везти хворих у випадку погіршення ситуації.

Отже, в Полтавській області визначено 12 медичних закладів першої хвилі, де лікуватимуть хворих на ковід. Й мова про те, що в самій  Полтаві таких закладів – 4, у Кременчуці два й один – у Горішніх Плавнях.

Але в разі погіршення ситуації в Кременчуці буде відкрито ще три інфекційні шпиталі резервної хвилі – в міській дитячій лікарні, в Першій міській та Правобережній. Очікується, що всього буде задіяно більше 300 ліжок для розміщення на них хворих. Втім поки що ситуація контрольована й для розміщення пацієнтів з коронавірусом вистачає вже відкритих медустанов – інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» та окремого корпусу Кременчуцької районної лікарні, де раніше розташовувалися відділення травматології та кардіології.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация