Ви думали – там жартівники? У міськвиконкомі Кременчука завершили підготовку до червоної зони

1 347 0
Ви думали – там жартівники? У міськвиконкомі Кременчука завершили підготовку до червоної зони

Кременчуцькі чиновники, як найбільш відповідальна категорія жителів міста, завершили підготовку до оголошення червоної зони, після якої життя у Кременчуці зупиняється. Втім воно не зупиниться для тих, у кого будуть зелені і жовті сертифікати щеплення. Й мова про вакцинацію працівників міськвиконкому та його підрозділів (усього біля тисячі працівників) від коронавірусу.

Як повідомляють у міськвиконкомі, практично всі його співробітники пройшли вакцинацію однією чи двома дозами. Також кожному з управлінців видають жовтий чи зелений сертифікат, в тім числі і з QR-кодом, без якого не впустять на борт літака, який летить у Європу або Туреччину.  Також із цими сертифікатами в наших управлінців не буде проблем з відвідуванням ресторану чи басейну, де серед всього чиновники можуть помитися під душем, бо гарячої води в місті – немає. Й взагалі з цим сертифікатом буде доступ до будь-якого заходу.

Єдиний виняток з переліку тих, хто отримав сертифікат щеплення, у мерії теж є. Й тут мова про нашого градоначальника пана Малецького, який переконує себе, що він розумніший не тільки за нинішніх керівників МОЗ, але й усіх світил медицини в Європі й Ізраїлі. Відповідно, наш градоначальник на щеплення категорично не погоджується і він, хоч і опонує, що практично рік тому перехворів на «корону», перебуває в серйозній зоні ризику.

Й далі слід сказати, що у випадку оголошення в Кременчуці червоної зони, пан Малецький буде робити собі двічі на тиждень ПЛР-тести, які в нас за його розпорядженням – найдорожчі в Україні. Інакше він не потрапить на роботу. Також без ПЛР-тесту наш мер не зможе зайти в кафе, аби там поїсти, однак обмежуватиметься купівлею кулінарії в місцевих магазинах та кіосках. До речі, про червону зону. Як повідомляють у Запоріжжі, там транспорт перевозитиме тільки вакцинованих пасажирів. Як буде в нас – поки що в мерії не оголошували.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация