Як справи у Кременчуці? У Дніпрі з 12-го, у Львові з 11-го, У Черкасах з 6… Новини опалювального сезону

1 931 0
Як справи у Кременчуці? У Дніпрі з 12-го, у Львові з 11-го, У Черкасах з 6… Новини опалювального сезону

У 2021 році чиновники нашого міста поступово втілюють в життя свою таємну програму загартування кременчужан, аби люди врешті-решт звикали до того, що через бездіяльність мерії та її очільника, в місті може бути холодно. 

Й це нові повідомлення про початок опалювального сезону в Україні.

Й перше таке – з Кременчука. У нашому місті, повідомляє телеграм-канал «х Кременчук», жінкам які мають ось на днях народити,  всі рекомендують брати з собою в пологовий - шапку, три пари теплих шкарпеток та теплу курточку.

Причина того, що жінкам доводиться збиратися в пологовий, як на Північній полюс досить проста. У цьому медичному закладі холодно.

А от де в пологовому будинку не холодно, так це відомо. У сусідніх Черкасах, де тамтешній мер, щоб уникнути нарікань жителів, розпочав опалювальний сезон в бюджетних закладах ще 6 жовтня. І перше рішення виконкому, яке в Черкасах прийняли – це про обігрів тамтешнього пологового будинку.

Далі слід сказати, що опалювальний сезон у Львові розпочнеться з цього понеділка, а в Дніпрі – з  цього вівторка.

Також опалювальний сезон розпочато в Луцьку, Вінниці та ще з десяток міст України. Інше і відоме - сьогодні важка ситуація з газом і будуть проблеми. Однак люди не зловживають й не вимагають неможливого.

Нашого мера якщо про що й просять – так це тільки про тепло в лікарнях та дошкільних закладах. Про обігрів житлових будинків, бо температура повітря ще підвищиться – мови немає.

Втім, розуміння нашого міського голови в цьому питанні теж немає. Й відомо чому так – якщо брати наприклад наш міськвиконком, що на площі Перемоги 2, то там питаня комфорту вирішуються дуже легко – можна вмикати кондиціонери на обігрів і все буде добре. Не добре тільки одне – в самій мерії немає людини, яка б довела нашому градоначальнику, що ні в палатах лікарень, ні в спальнях дитячих садків кондиціонерів немає й їх там ніколи не було.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация