Температура справді менше +8. У мера Малецького пояснили: чому морозять дитячі садки та лікарні

1 210 0
Температура справді менше +8. У мера Малецького пояснили: чому морозять дитячі садки та лікарні

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький пояснив, чому у 2021 році він та його команда не поспішають вмикати опалення для бюджетної сфери – дитячих садків та лікарень. Й мова про те, що міський голова Кременчука услід за очільниками Києва та Харкова міг би оголосити початок опалювального сезону в тих же лікарнях нашого міста. Але пан Малецький не став цього робити навіть заради хворих на коронавірус, які лікуються в інфекційних шпиталях.

Тож пояснення заступника мера Кременчука Івана Москалика – вчора температура повітря в нашому місті справді зменшилася до 7,5 градусів тепла. Але раніше середньодобова температура була більшою – від 9 градусів тепла. Інше – це вже пояснення міського голови Малецького, що тільки сьогодні повинна бути селекторна нарада по газу, де чиновникам мали повідомити його вартість. (Таку, до речі, вже повідомляли і мова про 16,3 тисячі гривень за тисячу кубів - авт.).

Тобто, слід так розуміти, що в нашій мерії, де наші чиновники краще за все вміють обзивати останніми словами очільника Полтавщини Олега Синєгубова, мер міста та його команда заступників неспроможні брати на себе відповідальність за свої дії. Натомість вони чекають команди. Останнє – це просто порада жителям міста, яким випало лікуватися в лікарні, як краще пережити сьогодні і завтра. Сьогодні вночі і в суботу середньодобова температура повітря зменшиться критично –  вечором +2, далі від 3-х до 6 градусів, але згодом  за два-три  дні температура трошки підвищиться. 

Тож запасайтеся ковдрами, тепловентиляторами, теплими речами. Все це від родичів буде найкращим гостинцем тим, хто нині лежить у лікарні. Тим, хто вдома, – у них є можливість нагріти воду: налити її в пляшки і грітися. Інше, що зігріває - думки про мера Малецького і про те, як він «піклується» про жителів.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация