Міністр і бур’яни. Мер Кременчука Малецький натякає на парк замість будівництва біля 5-го корпусу КРНУ

685 0
Міністр і бур’яни. Мер Кременчука Малецький натякає на парк замість будівництва біля 5-го корпусу КРНУ

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький вступив у жорстке протистояння з новими власниками підприємства «Європабуд». Причина для суперечки вагома – міністр освіти Шкарлет наступного вівторка приїде до Кременчука, аби відзначити 100-річчя з дня заснування КрНУ імені Остроградського. Чому вік КрНУ встановили у сто років, хоча насправді все починалося з відомого академіка Маслова, якому вдалося проштовхнути ініціативу зі створення в нашому місті філіалу ХПІ, – мало хто знає взагалі.

Тим не менше, сьогодні на виконкомі мова про те, що ось міністр МОН у Кременчук приїде й не дай Боже він погляне у вікно навпроти 5-корпусу КрНУ, а там будмайданчик і бур’яни. Звідси й вимога мера міста Малецького до підлеглих служб, щоб керівників фірми «Європабуд», яким ця ділянка належить, оштрафували. Цікаво, що, за поясненнями самих чиновників, приватні будівельники з «Європабуд», які мають покосити бур’яни, на цю ініціативу дивляться погано. Натяк мера Малецького з цього приводу – «в цьому місці гарно виглядатиме парк». Також це повторив секретар міськради Юрій Гриценко, але…

Мер Кременчука Малецький якщо не в курсі ситуації, але більше тут обізнаний секретар міськради Гриценко. Й мова йде про те, що ось років 30 тому, ще в часи мера Івана Пономаренка, зелена зона перед 5-им корпусом нинішнього КрНУ імені Остроградського була оголошена парком «Студентським». Але за декілька років уже інші депутати міськради, попередники бригади нашого мера Малецького, цю ділянку виділили під будівництво своїм фірмам і далі ця земля була перепродана. Останній покупець – це покійний керівник «Європабуд» Моцарь і, звісно, що ділянка там приватизована і викуплена. Тож як мер Малецький планує все це у власника відібрати й створити тут парк – незрозуміло. Залишаються переживання міністра МОН, але там стільки цікавих тем, що йому буде не до бур’янів перед університетом.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация