Тепла в центрі Кременчука цієї зими не буде? Енергетики знову взялися за ремонт теплових мереж

618 0
Тепла в центрі Кременчука цієї зими не буде? Енергетики знову взялися за ремонт теплових мереж

У Кременчуці опалювальний сезон 2021, здається, буде найскладнішим з усіх, що ми бачили. Й мова не тільки в питаннях газу. Однак для Кременчука проблемою номер 1 будуть мережі великого діаметра Кременчуцької ТЕЦ, які за інвестиційною програмою мали цього року замінити частково. Однак нічого цього не було.

Натомість сьогодні вже на вулиці Мазепи можна побачити енергетиків Кременчуцької ТЕЦ, які вже втретє взялися за розкопування труб та продовження ремонту. За тим, що можна зрозуміти, – сьогодні приватні комунальники знову заварюватимуть труби великого діаметра, які не витримують випробування тиском. Після того, як знову все відремонтують, знову буде випробування мереж під тиском і не виключено, що ремонт розпочнеться вже вчетверте.

Далі слід сказати, що насправді ситуація критична – мер Кременчука Малецький і так не підписує розпорядження про початок опалювального сезону в школах та дошкільних закладах, попри те, що середньодобова температура зменшилася до +6 градусів. А тепер ще він не підпише його, бо не завершено ремонт, який триватиме вічно.

Далі слід просто пояснити, звідки на Кременчук насувається новий льодовиковий період. І, звісно, всі знають, в оренді в якого олігарха знаходиться Кременчуцька ТЕЦ. Й зрозуміло, що у справу мають втрутитися як нардеп Шаповалов, так і наш мер Малецький – кременчуцькі замайбутники, які найбільш наближені до олігарха - орендаря головного виробника тепла нашого міста. Але кому ті кременчужани на місцевому рівні потрібні?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация