У Кременчуці, на Петрівці відкрили комунальний аптечний пункт. Ліки будуть, але за якою ціною?

417 0
 У Кременчуці, на Петрівці відкрили комунальний аптечний пункт. Ліки будуть, але за якою ціною?

Кременчуцькі чиновники відкрили новий аптечний пункт, який працюватиме в невеликій кімнаті, що в районі наркодиспансеру на Петрівці.

«Розташовується аптечний пункт поблизу Центру первинної медико-санітарної допомоги. Це дуже зручно, оскільки після прийому лікаря пацієнти можуть відразу придбати ліки за його призначенням, не виїжджаючи за межі мікрорайону», - зазначається в повідомленні міськвиконкому, де, однак, тема наявності потрібних ліків у такому аптечному пункті не згадується взагалі. Інше, про що повідомляється, - «аптека на Петрівці працює з понеділка по п’ятницю, з 08.00 до 17.00, субота та неділя – вихідні, тобто робочі часи її обмежені й людина, яка працює в першу зміну, просто не матиме можливості до неї потрапити. Відповідно, чим менше робочих годин, тим менше відвідувачів і менший фінансовий обіг.

Далі слід згадати про інший такий аптечний пункт на Ревівці, відкритий рік тому,  де теж люди могли купити вату, йод й інші такі речі. Але сучасних ліків, які сьогодні виписують лікарі, в такому закладі  було недостатньо. Бо врешті-решт є ще й інший аспект – це ціни на ліки.

Людина, яка шукає собі потрібні препарати за призначенням лікаря, вже звикла, що спочатку в кожному фармацевтичному закладі слід запитати ціну. Й тоді покупець може побачити, що ось, наприклад, вулиця Мазепи й на ній дві аптеки, які знаходяться через дорогу одна від одної. Тож в одній традиційні пігулки будуть коштувати 83 гривні за пластинку, в іншій – 123 грн. Скільки ці ж самі ліки коштуватимуть у новому комунальному аптечному пункті, якщо вони там взагалі будуть, - навіть страшно спрогнозувати.

В підсумку питання тільки одне – можливо, за рахунок міськвиконкому слід створювати не комунальний аптечний пункт з його приміщеннями й усіма витратами, а просто комунальну службу доставки ліків людям похилого віку, яку й утримувати за кошти міського бюджету?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация