Нардепи Мовчан та Шаповалов проголосували за відставку голови парламенту. Бо був не схожий на них?

339 0
Нардепи Мовчан та Шаповалов проголосували за відставку голови парламенту. Бо був не схожий на них?

В Україні буде новий голова Верховної Ради. Новий, бо старого, на прізвище Разумков, якого слуги народу підтримували вчора, сьогодні вони зняли. Рішення прийнято 284 голосами при 74 проти такого кроку. Цікаво, що кременчуцькі нардепи  Шаповалов та Мовчан підтримали це рішення  й слід розуміти чому. Й перше, що слід сказати, – це про те, що вже колишній голова парламенту на прізвище Разумков вигідно відрізнявся від того ж нардепа Шаповалова щонайменше двома речами.

По-перше, в колишнього голови парламенту Разумкова була своя точка зору. У нашого обранця своєї точки зору немає з 2012 року, коли пан Шаповалов одразу прибився до вже спочилої Партії регіонів. А по-друге, про колишнього голову парламенту не було нічого чути взагалі щодо використання його службових повноважень у тому ж бізнесі. Й тут цікаво, що наш нардеп Шаповалов, наприклад, живе в котеджі на березі Дніпра, хоча приватні будинки в захисній зоні Дніпра заборонені. Й це лише тільки один приклад, яких насправді дуже багато.

Аналогічна ситуація зі «слугою народу», іншим кременчуцьким нардепом Мовчаном. Він, ще лобіст-початківець олігархів, нині активно працює над законами для погіршення життя людей і подорожчання пального в інтересах адміністрації Укртатнафти. А раніше нардеп Мовчан працював в інтересах окремих машинобудівників і на погіршення міжнародних зв'язків України, поки його ініціативу не поховало вище керівництво. Й звісно, вже колишній голова парламенту Разумков такого не робив. Чоловік був як біла ворона, й це не давало спокійно жити нашим нардепам теж. Тому нічого дивного не сталося.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация